Reference

posted in: Reference | 0

 

Chcete vědět, jak byli spokojení účastníci kurzů před Vámi?


Milá paní Jano,
ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za přínosných 10 týdnů výcviku     poslušnosti ve vaší „psí školce“ (tak tomu říkám já 🙂 ).
Mira je stále  dovádivé štěně,ale výcvik jí i nás oba velmi bavil a na každou     lekci k Vám jsme se všichni opravdu těšili. (viz. ustavičné štěkání v autě při     cestě na lekci ).
Když jsme se k Vám na výcvik přihlásili, čekali jsme pouze     obecné informace ,jak psa zvládnout a naučit ho základní poslušnosti.     Naše očekávání bylo nejen uspokojeno, ba navíc i předčeno a to ve velké     míře. Všechno svědčí o tom, že psům nejen rozumíte a umíte to s nimi,ale opravdu je máte ráda a to co děláte Vás hodně baví! Také oceňujeme Váš klidný a trpělivý přístup ke každému individuálnímu pejskovi.
Doma jsme si na začátku výcviku říkali, že nám bude 10 základních lekcí stačit,ale teď bychom opravdu rádi ve výcviku pokračovali. MIRA dělá pokroky, to jde  vidět, chce to ovšem ještě hodně trpělivosti. Ale rádi bychom doma měli vychovaného a zvládnutelného psa.

mira_15_09_14
Maresovi a MIRA

 

 

 

 


Individuální výcviky:

Dana Bdínková (Bolero a Erinek – italský chrtík)

10516836_4863180715299_530899860327306117_n

Jana Zavadilová mi pomáhá při výcviku našich dvou pejsků. Díky spolupráci s ní zvládáme přivolání k noze, odvolání od velice „zajímavých“ věcí i přivolání od cizích lidí a pejsků. Naše společné vycházky s Janou a psími kamarády naši chrtíci milují a užíváme si je všichni. Jana rozumí psí duši a učí to i nás ostatní. Jsme rádi, že ji  známe 🙂
N

N

N

N

Alena Francová (Chris – německý ovčák, Charlie – borderkolie)

CIMG1746Jana Zavadilová mi pomáhá s výcvikem mých psů již několik let. U Chrise mně zvláště pomohla při stopování a  také při záchranářském výcviku. Díky ní jsme splnili několik zkoušek jako například : ZZO, BH, ZOP , ZPU 1, FPR1-3, RH-E, RH-FLA, RH-TA, RH-TB a na další se pilně připravujeme. Také jsme spolu řešily jeho nevhodné chování v běžném životě, jelikož Chris je velmi dominantní zvíře. U Charlieho mně poradila, jak najít jiný přístup při výcviku než jsem byla zvyklá aplikovat u německého ovčáka. Díky tomuto přístupu jsme spolu s Charliem našli ve výcviku společnou cestu a již jsme splnily několik zkoušek jako například ZZO, ZOP, BH, StPr1, ZPU1, RH-E, ZPU 1 a trénujeme na další. Janu Zavadilovou jako instruktorku výcviku mohu ze své vlastní zkušenosti vřele doporučit.

 

 

Věra Pisárová (Tiffany a Meadow – border teriér)

blog_2Výcvik s Janou Zavadilovou mi pomohl předvším v novém pohledu na mého psa. Jana dokáže velmi dobře poznat, kde je problém, pojmenovat ho a vyřešit. Myslela jsem si, že moje Tiffany aportovat nechce, ale chtěla tak moc, že nemohla činku radostí udržet. Jana nám citlivě a v klidu ukázala, jak se domluvit, aby pes neměl stres a cvik splnil. Pomáhá mi i s výcvikem mé další fenečky Meadow a dělá velké pokroky jak v poslušnosti, tak ve stopování.

 

 

MUDr. M. Smolková (ch.s. Jolly Bernese – bernský salašnický pes)

duodanube_bratislava_17_8_2013__20130817_113808

S Janou Zavadilovou spolupracuje naše chovatelská stanice již mnoho let. Vychovává naše fenky, udržuje je v kondici a připravuje nás i naše zlatíčka na výstavní kariéru. Jana je člověk, na kterého se mohu spolehnout.  A naše fenky ji opravdu milují.

 

 

 


Petra Svobodová (Argo – hovawart a Lina – německý ovčák)

zga7icndm42fcf3qmhu1rr9mt0lyoohh4odohszhhud9eyfcjcppqp3qb5qj3jomjogfspiJanu Zavadilovou mi doporučila kamarádku při výcviku hovawarta Arga. Argo             měl největší problém s aportem, který opravdu neměl rád a s „hluchotou“ při slídění po zvěři. Oba tyto problémy se nám díky spolupráci s Janou podařilo zvládnout a aport se dokonce stal jedním z nejoblíbenějších cviků.

Na Janu jsem se proto před rokem opět obrátila, s žádostí o pomoc při výcviku útulkové fenky Liny, která byla velice nesmělá. Pozitivní a citlivý přístup, kterým je výcvik veden, nám velice vyhovuje.

N


Jiří Guňka (Bublina – stafordšírský bulteriér)

1dn1ZCRkqZjeAI3wrcDxinMIi4a37VYO1C8nGT5P2ttSPqe2YTrUbsEUy95NIFfq6Czj9lYZa Janou jsme přišli pilovat základní povely, abychom mohli s Bublinou fungovat bez obav v každodenním životě a nyní uvažujeme o zkouškách, záchranařině a dalších aktivitách :-D

Na výcviku s Janou oceňuji individuální přístup, vše předvede a vysvětlí dokud to páneček nepochopí. Janu doporučuji všem, kteří mají zájem se svým psím parťákem něco dělat. Ono to jde!

N

N


Barbora Smirgová (Annie – shih-tzu)

vlasyNa výcvik jsme šly spíše do počtu a trávit společný čas nějak smysluplně. K mému překvapení si okolí všimlo změny v chování Anýzky k lepšímu. Z uštěkaného neurotického smetáka je vcelku pohodový pes. Navíc v sobě Anýzka objevila poměrně dobrého stopaře a já si to moc užívám smiley
Jana mi ukázala shih-tzu v úplně novém světle. Její přístup je citlivý a přitom efektivní. Děkuji a ráda ji doporučím každému, kdo uvažuje o výcviku.