Kurzy poslušnosti

posted in: Kurzy poslušnosti | 0

Kurzy poslušnosti pro majitele psů

v Kynologickém klubu Křepice pod vedením

Jany Zavadilové

IMG_9426 – kopie

Kontakt: Jana Zavadilová, tel: 777 881 730, mail: zavadil.jana@seznam.cz

Náplň kurzu: nácvik přivolání, základní cviky poslušnosti, chování ve skupině psů, překonávání překážek, pro pokročilé pak příprava na zkoušky nebo základní příprava na výstavu. Výcvik je přizpůsoben na míru danému pejskovi a požadavkům jeho majitele.

Pro koho je kurz určen: pro všechny majitele psů, kteří ho chtějí naučit dobrým mravům, zlepšit vzájemnou komunikaci a zažít společnou zábavu. Kurz je otevřen pro všechna plemena, pracovní i společenská, pro křížence i výstavní šampiony.

Kdy bude kurz probíhat: kurzy probíhají ve všední dny a v neděli odpoledne, na přesnou hodinu je třeba se domluvit s instruktorkou.

Cena kurzu: 2200,- Kč (kurz obsahuje 10 lekcí)

Cena 1 samostatné lekce ve skupině: 250,- Kč

Cena 1 samostatné lekce individuální: 450,- Kč

Cena 1 individuální lekce v místě bydliště: od 800,- Kč

Kdo kurz povede: Jana Zavadilová (pro více informací klikněte na jméno)

Kde nás najdete: kynologický klub leží na cestě, která vede podél fotbalového hřiště. Hned vedle je také plocha, kde můžete zanechat své auto. Pro bližší informace klikněte na obrázek:

 mapa1

GPS: 49.0028436°N, 16.7114147°E

Odkaz na stránky členů klubu:  KK Křepice

 

Co Vás zajímá ke kurzům poslušnosti v KK Křepice

Je pro mě a mého psa kurz vhodný?

Pokud máte problém s přivoláním, pokud Váš pes neposlouchá, štěká na lidi, pere se s ostatními psy, bojí se, je agresivní, pokud máte pocit, že Váš pes nevnímá, že mu něco říkáte, pak je kurz určen právě pro Vás a Vašeho psa!

Kdy budou kurzy probíhat?

Jednotlivé skupiny budou otevírány podle požadavků klientů. Nejlepší je proto zavolat instruktorce Janě Zavadilové a přímo s ní si domluvit nejlepší čas pro Vás. Obvyklá frekvence docházky je 1 x týdně i zde je však možné domluvit si individuální přístup.

Co se na kurzu naučíme?

Úkolem kurzu je naučit Vašeho psa základní povely a dovednosti, které Vám usnadní a zpříjemní společný život. Společně odstraníme zlozvyky, které ruší Váš vztah. Na rozdíl od většiny ostatních kurzů, naším cílem je poskytnout majiteli psa tolik informací, aby byl v budoucnu soběstačný a se svým psem dokázal případné nové problémy vyřešit sám. Preferujeme individuální přístup a výcvik pomocí pozitivní motivace.

Co s sebou vzít na jednotlivé lekce?

Kromě pejska s sebou potřebujete obojek, obyčejné vodítko, oblíbenou hračku pejska a hodně pamlsků (nějaké jídlo, které má pejsek rád-sušené maso, nakrájené buřtíky, piškoty). Pejska před výcvikem nekrmte, běžte jen na krátkou vycházku, na které se vyvenčí, aby se mohl při výcviku plně soustředit na své úkoly.

Mohu pak psem skládat zkoušky?

Základní kurz Vás připraví nejen do života, ale i položí základ případnému dalšímu výcviku. Pro pokročilé budou otevírány kurzy, v kterých se připraví přímo na jednotlivé zkoušky, které je pak možné skládat přímo v Kynologickém klubu Křepice.